26.01.2024

W dniu 22.01.2024 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Do południa na balu przebierańców bawili się młodsi uczniowie z kl. I-III. Natomiast starsze klasy IV-VIII uczestniczyły w dyskotece od godz. 15:30 do 17:30.

Świetlicę pięknie przystrojono balonami, serpentynami i własnoręcznie wykonanymi papierowymi gwiazdami. Uczestnicy mieli oryginalne pomysły na stroje karnawałowe. Nie zabrakło piłkarzy, teletubisiów, kowboja, diabła oraz innych ciekawych przebrań inspirowanych bajkami lub filmami. Dyskoteka rozpoczęła się głośną, dynamiczną muzyką, dlatego od razu każdy wyszedł na parkiet. Do zabawy zachęcało trzech didżejów z kl. VII.

W czasie imprezy odbyły się również konkursy, a śmiechu było przy nich co nie miara. Bal umilony został również słodkim poczęstunkiem. Dzieci przyniosły swoje ulubione przekąski, słodycze, zaś napoje ufundowała Rada Rodziców. DZIĘKUJEMY!

Czas na wspólnej zabawie bardzo szybko minął. Bal bardzo mi się podobał. Myślę, że większość ma podobne zdanie. Zachęcam Wszystkich do udziału w kolejnych imprezach. Nie pożałujecie!

Piotr Janicki kl. VI