• Życzenia Wielkanocne

07.04.2023

I znów światło rozproszy mrok, miłość zwycięży nienawiść, a życie pokona nienawistną śmierć. I znów staniemy się lepsi, gdy w naszych sercach zmartwychwstanie Bóg, a wraz z nim nadzieja i wiara w drugiego człowieka.

Święta Wielkanocne to czas zwycięstwa dobra nad złem, nadziei nad rezygnacją, radości nad smutkiem,    a także, co dziś szczególnie potrzebne, pokoju nad wojną . Życzę nam wszystkim, by Święta Zmartwychwstania Pańskiego przyniosły spokój, ukojenie oraz poczucie bezpieczeństwa płynące z życzliwości i wzajemnego wsparcia, które pomoże pokonać lęk i z ufnością patrzeć w przyszłość. Niech zawsze towarzyszy nam radość     i miłość, a budzący się wraz z wiosną optymizm przywróci dar szczęścia i spełnienia.

Stanisława Kuffel