• IV KLASOWE SPRAWY

PIATEK 18.11.2022r.

od godziny 10:00 do 10:15 -uczniowie klas V- VIII-jedzą obiad  (Lekcje  w tych klasach trwają od godz. 10:10  do godz. 10:45).

Po zakończeniu lekcji uczniowie znoszą na salę gimnastyczną krzesełka

ANDRZEJKI 2022

W dniu 24.11.22 w godzinach 16:00-18:00 odbędą się andrzejki szkolne dla uczniów klas 4-8. Państwa dzieci otrzymały deklaracje o chęci wzięcia udziału w zabawie. Proszę zadeklarować również jak Państwa dzieci wrócą w ten dzień do domu (miejscowi-samodzielnie, dojeżdżający- własny transport).
          Proszę również, aby dzieci przyniosły coś słodkiego lub owoce. Impreza odbędzie się na sali gimnastycznej, dlatego proszę, aby uczniowie mieli ze sobą obuwie sportowe.
          W razie pytań, proszę o kontakt.

FUNDUSZ KLASOWY , FINANSOWE SPRAWY

Skarbnik realizuje zbiórkę po 5 zł. na kwiaty do grobu patrona szkoły. Nasza klasa wraz z kl. 4 dyżuruje (grób patrona) w miesiącu listopadzie.

Składki na rok 2022/23 nie ustalono

GAZETKA KLASOWA

Mikołajki / Boże narodzenie

11 listopada Narodowe Święto Niepodlegóości.

Wszystkich Świętych

WRÓZBY - ANDRZEJKI KLASOWE